GminyGrabica

Aktywni seniorzy w Gminie Grabica

Emerytura to świetny czas, by zdobyć nowe doświadczenia lub pogłębić dotychczasowe pasje. Poprzez zajęcia oferowane przez takie instytucje jak Klub Seniora, osoby nieuczestniczące już w życiu zawodowym, mogą nawiązywać nowe znajomości. W tym miejscu można oddawać się swoim stałym zainteresowaniom lub też odkrywać zupełnie nowe pasje. Dzielenie tych przyjemności razem z innymi, daje jeszcze więcej radości i satysfakcji.

Klub Seniora w Kamocinie to placówka działająca w ramach struktury organizacyjnej Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grabicy – który jest jednym z Partnerów w ramach Projektu „PoCuś – Piotrkowskiego Centrum Usług Środowiskowych” odpowiadając na potrzeby ludzi do podejmowania wspólnych działań twórczych, kulturalnych i społecznych.

Wspaniałe i długotrwałe przyjaźnie rozwijają się często na stopie sąsiedzkiej. W końcu niewielka odległość sprzyja spotkaniom na kawę i wspólnym pogawędkom. Jesień życia kojarzy się z bezczynnością lub samotnością, na szczęście dzięki takiemu miejscu jak Klub Seniora, już tak nie musi być! Są w nim organizowane spotkania, warsztaty i lekcje dla osób w dojrzałym wieku. Profity? Nowe znajomości, lepsze samopoczucie i brak nudy!

3.7 3 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!