reklama
Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Akcja #BezpiecznyPrzedszkolak także w Piotrkowie

Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 20 w Piotrkowie, otrzymały kamizelki odblaskowe. To część ogólnopolskiej akcji #BezpiecznyPrzedszkolak organizowanej przez facebookową Grupę Kierowcy Dzieciom.

– Przekazaliśmy dziś kamizelki odblaskowe dla 24 przedszkolaków. Chcemy, by dzieci je nosiły dla swojego bezpieczeństwa. Wiadomo, że jesienią szybciej robi się ciemno, a taki dodatkowy ubiór na pewno poprawi ich bezpieczeństwo. Kierowcy zapewne szybciej zauważą młodego człowieka ubranego w kamizelkę odblaskową, niż bez odblasków. – mówi Kamil Lis jeden z organizatorów akcji. – Kamizelki oprócz tego że są w jaskrawych kolorach z elementami odblaskowymi, to mają logo naszej facebookowej grupy „Kierowcy dzieciom” a także Klubu Polskiego Trakera oraz innych sponsorów: Sprinteromania oraz Motopolonia UK – dodaje nasz rozmówca.

To kolejna akcja jaką klub organizuje w Piotrkowie. – W zeszłym roku zorganizowaliśmy akcję dla dzieci z pogotowia opiekuńczego „Słodki smak świąt”, i zapewniam, że to nie jest nasza ostatnie słowo. – mówi Kamil Lis.

W akcję kierowców włączyła się piotrkowska drogówka. Policjant przypomniał maluchom o zasadach bezpiecznego poruszania się na drodze. Na koniec przedszkolaki dokładnie obejrzały lawetę którą przyjechali członkowie stowarzyszenia oraz policyjny radiowóz.


0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!