RozprzaWażne wiadomościWydarzenia

Agresywny mieszkaniec gminy Ręczno aresztowany

Policjanci zatrzymali 53-letniego mężczyznę, który zaatakował kobietę widłami. Wcześniej groził przez telefon urzędnikom w Gminie Ręczno, a także listonoszowi. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt.

29 lutego 2020 roku policjanci z Komisariatu Policji w Gorzkowicach pojechali do Majkowic w gminie Ręczno, gdzie jak wynikało ze zgłoszenia  mężczyzna zaatakował kobietę widłami. Policjanci ustalili, że agresor groził swojej sąsiadce pozbawieniem życia i uderzył kilkukrotnie widłami. Kobieta trafiła do szpitala. 53-letni mieszkaniec Majkowic trafił do policyjnej celi. Okazało się, że mężczyzna jest niezadowolony z decyzji administracyjnych. Groził pracownikom Urzędu Gminy, że ich podpali.

Wcześniej zaatakował listonosza. 11 lutego 2020 roku groził doręczycielowi, który próbował przekazać mu przesyłkę pocztową. W tej sprawie zawiadomienie wpłynęło do Komisariatu Policji w Przedborzu w powiecie radomszczańskim. Podejrzewany nie przyznał się do winy. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy, w tym przesłuchania świadków pozwoliły postawić agresorowi zarzuty gróźb karalnych oraz uszkodzenia ciała. Przestępstwa te zagrożone są karą do 5 lat pozbawienia wolności.

2 marca 2020 roku Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec podejrzanego trzymiesięczny tymczasowy areszt.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: