Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Agresywny Gruzin z nożem w aptece. Był pod wpływem narkotyków – FILM

Do zdarzenia doszło pod koniec zeszłego tygodnia, jednak dopiero teraz w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać moment zatrzymania naćpanego Gruzina. Według relacji świadków, mężczyzna miał wymachiwać nożem i krzyczeć „Allah”. Na miejsce wezwano policjantów, a ci obezwładnili agresora. Po wszystkim okazało się, że mężczyzna otrzymał mandat w wysokości 500 złotych, za zakłócanie porządku.

Na filmie słychać jak świadek zajścia opowiada, że mężczyzna „tańczył z nożem” i wykrzykiwał słowo Allah!. Na nagraniu widać także, jak kilku policjantów obezwładnia niezwykle agresywnego mężczyznę i wnosi go do radiowozu.

Piotrkowska policja wydała w tej sprawie oświadczenie. – Dyżurny od razu skierował w to miejsce policyjny patrol. Tam okazało się, że w aptece znajdował się pobudzony mężczyzna, a na widok policjantów odłożył scyzoryk, który trzymał w ręku. Policjanci założyli mu kajdanki i wyprowadzili z apteki. Mężczyzna nie stosował się do poleceń wydawanych przez mundurowych, w związku z tym, użyli oni wobec niego siły fizycznej i wprowadzili go do radiowozu – informuje asp. sztab. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie.

Według naszych nieoficjalnych informacji, mężczyzna był pod wpływem narkotyków. Badanie krwi wykazało obecność między innymi metaamfetaminy. Gruzin zamieszkuje i pracuje w naszym kraju od dłuższego czasu, ponieważ posiada polski numer PESEL. Policja ukarała go tylko mandatem, ponieważ świadkowie zdarzenia twierdzili, że żaden z nich nie czuł się zagrożony i nie chciał złożyć oficjalnego zawiadomienia w tej sprawie.

Nasze informacje potwierdza rzeczniczka policji. – Policjanci rozmawiali ze zgłaszającym, który oświadczył, że mężczyzna nikomu nie groził, a interwencję zgłosili z uwagi na jego niepokojące zachowanie. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie pobrano mu krew do badań. Jak się okazało 31-letni obywatel Gruzji, był pod wpływem środków odurzających – dodała asp. sztab. Izabela Gajewska.

5 2 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!