Piłka nożnaSport

Tymczasem na boisku…

Autor: Jacek Marcinkowski

W przedostatniej kolejce rundy jesiennej klasy B grupy II w meczu na szczycie”, zajmująca drugie miejsce Victoria Woźniki, zmierzyła się z trzecią drużyną UKS Concordia 1909. Mecz został rozegrany w trudnych warunkach pogodowych, lecz przyniósł duże emocje dla sympatyków obu drużyn.W pierwszej połowie przeważała Concordia, jednak nie wykorzystując kilku akcji podbramkowych, to Victoria strzeliła pierwsza i było 1-0.W drugiej połowie ambitnie grająca Concordia próbowała zmienić wynik, jednak mądrze grający gospodarze strzelili jeszcze dwie bramki, i to właśnie Victoria wygrała zasłużenie 3-0. Po meczu trener UKS, Paweł Płomiński, nie ukrywał rozczarowania postawą swoich graczy i stwierdził, że drużyna Concordii może mieć pretensje tylko do siebie za brak skuteczności.  Lider II grupy Polonia Gorzędów wygrała z Alfą Kleszczów 11-1 i utrzymała się  w fotelu lidera, druga jest Victoria Woźniki, a trzecia Concordia.