Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

65-latka pod kołami pociągu

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności w jakich 65-letnia kobieta znalazła się pod kołami pociągu relacji Wrocław – Białystok. Do zdarzenia doszło przed godziną 10-tą na dworcu kolejowym w Piotrkowie Trybunalskim.

Do wypadku doszło we wtorek przed godziną 10-tą w okolicach przejazdu kolejowego na ulicy Słowackiego. Poszkodowaną kobietę spod pociągu wyciągnął przypadkowy przechodzień.

– Szedłem ulicą Słowackiego od strony Focusa. Kiedy zobaczyłem to zdarzenie, pobiegłem pomóc tej pani. Nie mogłem narażać własnego życia, dlatego wyciągnąłem ją po tym jak pociąg już się zatrzymał. Później położyłem ją w pozycji bocznej bezpiecznej. Nie jestem ratownikiem medycznym, ale wydaje mi się, że miała złamane śródstopie. A dlaczego zareagowałem? Po prostu lubię pomagać ludziom. Wierzę, że to kiedyś na pewno to wróci… – mówi mężczyzna.

Poszkodowana kobieta trafiła do szpitala. Zarówno ona, jak i maszynista byli trzeźwi.

Na miejscu były także trzy zastępy piotrkowskich strażaków, załoga ambulansu, policja, prokurator i Służba Ochrony Kolei. Ruch pociągów na dworcu w Piotrkowie utrudniony był przez kilkadziesiąt minut.

4.3 6 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!