Artykuł partnerskiArtykuły SponsorowaneKulturaNadchodzące wydarzenia

10 darmowych narzędzi do analizy konkurencji w pozycjonowaniu stron internetowych

Kompleksowe pozycjonowanie stron internetowych nie może się obyć bez profesjonalnie dobranych narzędzi do analizy konkurencji. Dzięki temu możesz poprawić pozycję własnej strony www w wynikach wyszukiwania Google i prześledzić działania konkurencji, np. na rynku lokalnym. Warto zainwestować właśnie w takie pozycjonowanie stron www, dzięki któremu masz szansę na osiągnięcie jeszcze większego sukcesu rynkowego. Oto 10 darmowych narzędzi do analizy konkurencji, których nie powinieneś lekceważyć.

Agencja SEO Warszawa – przede wszystkim Beam Us Up

Ciekawym rozwiązaniem dla mniej doświadczonych posiadaczy stron internetowych będzie agencja SEO w Warszawie, która pomoże Ci w dobraniu idealnych narzędzi do analizy konkurencji. Jednym z nich jest Beam Us Up, które pozwala Ci na skanowanie witryn i zbieranie zebranych danych do Excela.

Link Redirect Trace

Pozycjonowanie strony internetowej bez tego narzędzia jest niezwykle trudne do przeprowadzenia. Narzędzie umożliwia m.in. bezproblemową analizę linków i analizę konkurencji.

Screaming Frog

Jeśli profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych w Google to jedynie z narzędziem Screaming Frog. To elastyczne narzędzie do:

  • sprawnego skanowania stron www,
  • indeksowania adresów URL,
  • analizy wyników w czasie rzeczywistym.

Co najważniejsze narzędzie jest dostępne zarówno w wersji darmowej, jak i płatnej, dlatego ostateczna decyzja zawsze będzie należała jedynie do Ciebie.

Chrome DevTools

Kompleksowa analiza SEO w jednym narzędziu, która powinna Cię zadowolić na każdej możliwej płaszczyźnie. Dzięki niemu nie będziesz mieć trudności ze zdiagnozowaniem największych problemów i usterek.

SEO Minion

Narzędzie, które odpowiada przede wszystkim za takie czynności, jak:

  • analizę SEO, linków oraz konkurencji,
  • podgląd SERP.

Miej na uwadze to, że pozycjonowanie strony internetowej w Google powinno być realizowane na szeroką skalę i jeśli nigdy wcześniej nie miałeś z nim styczności, powinieneś bazować na sprawdzonych narzędziach SEO.

SEOQuake

Wspomniane wyżej narzędzie pozwala Ci na łatwe zbieranie danych SEO w zakresie analizowanych witryn, ale też porównywanie interesujących Cię domen.

AnswerThePublic

AnswerThePublic gwarantuje Ci w pełni zadowalające pozycjonowanie strony w Google i skuteczne przeprowadzenie analizy konkurencji w zakresie fraz kluczowych.

Pozycjonowanie lokalne Warszawa – Ubersuggest

W sytuacji, gdy interesuje Cię pozycjonowanie lokalne w Warszawie i odkrywanie nowych fraz lokalnych wraz z ich konkurencyjnością oraz zbieranie raportów na temat najbardziej konkurencyjnych stron www w okolicy, postaw na narzędzie Ubersuggest.

Link Explorer

Link Explorer to szansa na skuteczne pozycjonowanie stron w Google w zakresie badania profili linków konkurencyjnych stron internetowych.

Pozycjonowanie stron oferta – postaw na darmową wersję Senuto na 14 dni

Kusząca oferta pozycjonowania stron to również narzędzie o nazwie Senuto. W tym przypadku otrzymujesz dostęp do bezpłatnej wersji zaledwie na 14 dni, ale w tym czasie sprawdzisz najciekawsze frazy kluczowe u konkurencji czy też widoczność w wyszukiwarce na każdą wpisaną frazę. Prześledź dokładnie pozycjonowanie stron oferty i wybierz dla siebie renomowanych profesjonalistów, którzy podpowiedzą Ci, które darmowe narzędzia do analizy konkurencji sprawdzą się na Twojej stronie www.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!